В. Хрістоєв про реконструкцію ЗПС харківського аеропорту22-10-2009, 20:15

Ремонт злітно-посадкової смуги (ЗПС) харківського аеропорту йде повнимходом. Про це повідомив директордепартаменту з питань підготовки і проведення Євро-2012 міськвиконкомуВіктор Христоєв.
За його словами, на смузі вже встановлено реперні точки, ведутьсяпідготовчі роботи з подовження ЗПС. Роботи з будівництва основноготермінала йдуть з випередженням графіка. "За нашими розрахунками, післяреконструкції пропускна спроможність Харківського міжнародногоаеропорту становитиме 2,5 тис. осіб на годину. До того ж компанія DCH іїї президент Олександр Ярославський дали гарантію щодо придбання ще йтимчасового термінала, вартістю 15,8 мільйона гривень. Цей терміналбуде побудований з легких конструкцій і зможе додатково обслуговуватидо 1000 пасажирів на годину", - зазначив Віктор Христоєв.
Директор департаменту також повідомив, що фінансування робіт ведетьсяза рахунок генерального інвестора - компанії DCH і місцевого бюджету на70% і державної скарбниці - 30%.
Похожие новости:
- DCH планує вкласти цього року майже 200 млн. гривень у реконструкцію харків ...
- Харків просить у Кабміна додаткові 200 млн.грн. на реконструкцію ОСК Металі ...
- У Львові завершують реконструкцію ЗПС
- В червні розпочнеться реконструкція ЗПС аеропорту у Харкові
- Будівництво нульового циклу терміналу Харківського аеропорту завершено
Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.







