Упевнений, що нам вдасться якісно провести підготовку до Євро-2012 - Анатолій Тимощук5-01-2010, 20:19



Відсутність офіційних матчів збірної України з футболу до чемпіонату Європи не завадить синьо-жовтій команді гідно підготуватися.

Таку думку висловив півзахисник збірної України Анатолій Тимощук в інтерв’ю газеті "Команда", пише "Чемпіон".

"Нічого негативного я в цьому не бачу. Це звичайна практика для команд-господарів чемпіонату. Вважаю, що настрій на будь-який матч, навіть товариський, у складі збірної повинен бути максимальним. Одягаючи футболку національної команди, кожен гравець повинен розуміти, що він виступає за свою країну і за цим поєдинком стежить уся країна.

Упевнений, що нам вдасться якісно провести підготовку до Євро-2012 через товариські зустрічі, не дивлячись на те, що це перший подібний досвід в історії українського футболу", - каже Тимощук.

Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET