Пан Геннадій з Харкова отримав чотири безкоштовних квитка на матчі Євро-20121-03-2011, 21:22


Перші чотири квитки на матч, який 11 червня 2012 року пройде на НСК «Олімпійський», сьогодні були вручені Віті Мимренко, вчительці з Білої Церкви (Київська область). Українка, що зареєструвалась на офіційному сайті з продажу квитків, отримала перепустки на стадіон безкоштовно.

Ваучери-квитки вручив уповноважений президента УЄФА з питань Євро-2012, член виконкому УЄФА Франтішек Лавринець.

Сьогодні, під час урочистостей, присвячених старту квитковій кампаній Євро-2012, шляхом лотереї було обрано ще одного щасливчика з України, який також безкоштовно отримає 4 квитки. Ним став пан Геннадій з Харкова.

Нагадаємо, у Києві та Варшаві стартувала кампанія з продажу квитків, які можна замовити лише на офіційному сайті UEFA.com з 1 по 31 березня.

В урочистостях взяли участь посол турніру Олег Блохін, директор турніру в Україні Маркіян Лубківський, голова Нацагенства Володимир Ковалевський, представник президента УЄФА з питань Євро-2012 Франтішек Лавринець, операційний директор UEFA Events SA Мартін Каллен.

Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET