На реконструкції НСК Олімпійський заборонено експлуатацію 8 одиниць обладнання та 2 кранів14-05-2010, 17:03

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву протягом 5-7 травня поточного року провело 6 перевірок безпечного ведення робіт на об’єкті реконструкції спорткомплексу «Олімпійський».
Фахівці держінспекцій у будівництві та котлонагляді виявили 37 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. У зв’язку з цим до адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб та 5 працівників. Заборонено експлуатацію 8 одиниць обладнання та 2 кранів.
Основними порушеннями на об’єкті, зокрема є відсутність проектно-технологічної документації на виконання робіт; відсутність огородження небезпечних зон та облаштованих місць для зберігання балонів; незастосування засобів індивідуального та колективного захисту; експлуатація не випробуваного електроінструменту; виконання робіт у зонах, де здійснюється переміщення вантажів кранами; експлуатація зупинених інспекторами кранів, або тих, що не зареєстровані в Держгірпромнагляді тощо.
Похожие новости:
- На будівництві НСК "Олімпійського" виявили 37 порушень промбезпеки
- Уряд затвердив попередню оплату робіт з реконструкції Олімпійського
- 26-28 травня на Львівщині перевірятимуть об'єкти Євро-2012
- До 25 березня НСК "Олімпійський" отримає повну проектну документа ...
- Загальне відставання від графіка виконання робіт з реконструкції НСК Олімпі ...
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.








