Е.Гурвіц: Одеса - найбільш підготовлене українське місто до проведення Євро-20122-10-2009, 16:10

деса

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає несправедливим рішення виконкому Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про позбавлення Одеси права приймати матчі Євро-2012.

Про це спікер парламенту, який знаходиться в Одеському регіоні з дводенним візитом, заявив сьогодні у ході зустрічі з мером Одеси Едуардом Гурвіцем, повідомляють "Вікна-Одеса".

«Рішення несправедливе. Одеса гідна приймати Євро-2012, і дуже важливо, що боротьба за це право продовжується», — підкреслило В.Литвин.

Міський голова, у свою чергу, нагадав, що в Одесі категорично не згодні з вердиктом європейських футбольних чиновників. Е.Гурвіц відзначив, що Одеса — «найбільш підготовлене українське місто» для прийому матчів фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 роки. «Ми вважаємо, що в УЄФА повинні переглянути своє рішення», — упевнений мер.

Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET