Даріо Срна: Я помщуся за мою Україну8-02-2010, 11:34
Тлом вечірніх занять «Шахтаря» стало обговорення двох тем: жеребкування відбірного етапу Євро-2012 та вибори на Україні-2010 , повідомляє офіційний сайт донецького «Шахтаря».
Оригінальність ситуації цього разу складалася у тому, що , українських збірників та Маріуша Левандовскі, ну ніяким чином (крім чистої теорії) не чіпляло те, які групи сформувалися у Варшаві.
Проте Разван Рац розмірковував про те, що, звичайно, наявність збірної Франції у компанії з Румунією - це деяка складність. Але не смертельна. «У будь-якому разі, у нас немає ніяких комплексів щодо французів, - констатував румунський захисник, - Минулого разу ми, як мінімум, не програли».
Томаш Хюбшман вважає, що група I для чеської команди може бути пройдена. Хоча з іспанцями, звичайно, буде складно. Але там ще є й інші команди, у яких можна очки відбирати.
Колоритніше ж за всіх виступив Даріо Срна. Він пообіцяв Греції страшну долю. «Я помщуся за мою Україну », - такий рішучий настрій у капітана «Шахтаря». Хорватську збірну він називає фаворитом групи.
Похожие новости:
- ЗМІ: Даріо Срна може перейти до "Тоттенхема"
- Фотоновина: гравці Шахтаря малювали емблему Євро-2012
- Срна: Команда не відпустить Містера у збірну
- Обов`язково завоюємо місце на Євро-2012 - Даріо Срна
- Гравці Шахтаря намалювали емблему Євро-2012
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.







