Болгарські футбольні функціонери підтримують проведення Євро-2012 в Україні та Польщі та вважають, що третя за престижністю спортивна подія в світі, яка відбудеться в Східній Європі, стане поштовхом для розвитку футболу і в їхній країні. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту Болгарського телеграфного агентства сказали головний тренер збірної Болгарії Станімір Стойлов та директор національної команди Наско Сіраков.
«Не маю жодного сумніву, що УЄФА зробив правильний вибір. Деякі ЗМІ стверджують, що в України та Польщі є проблеми з підготовкою, але я впевнений, що ці країни виконають свій обов’язок і проведуть футбольний турнір на найвищому рівні», - зазначив Наско Сіраков.
Підтримав колегу по збірній і Станімір Стойлов, який додав, що дуже зрадів, коли дізнався, що право організувати Євро-2012 віддали Україні та Польщі. «Світ повинен знати: Східна Європа також може успішно проводити подібні спортивні заходи. Впевнений, що все буде ідеально. Більше того, сподіваюся, що Україна та Польща стануть першими, але не останніми країнами зі Східної Європи, які проводять єврочемпіонат», - резюмував головний тренер збірної Болгарії.
Джерело: http://euro2012.ukrinform.ua/


























![header=[Додати] body=[До Google Reader або iGoogle сторінку] Add to Google](http://buttons.googlesyndication.com/fusion/add.gif)



