Платіні пропонує реформувати футбольну трансферну систему13-07-2008, 18:54

Платіні пропонує реформувати футбольну трансферну систему
Reuters
ПрезидентЄвропейського союзу футбольних асоціацій Мішель Платіні надіслав владіЄвросоюзу конфіденційний документ, у якому міститься прохання офіційнозаборонити трансфери гравців, які не досягли віку 18 років.

 

Крімцього, Платіні у своєму документі запропонував увести обмеження накількість іноземців у складі команд, а також боротися з невмілимфінансовим менеджментом у клубах..

Сутьпропозицій Платіні полягає в тому, щоб молоді гравці підписували першіпрофесійні контракти з тими клубами, вихованцями яких вони є.

 

Ініціативупрезидента УЄФА підтримав президент мюнхенської Баварії Карл-ХайнцРумменігге, який одночасно є головою Європейської асоціації клубів.

 

Що стосується квоти на іноземців, то ФІФА на своєму конгресі 30 травня 2008 року схвалила введення у футбольних клубах до 2012 року квоти в максимум п`ять іноземних футболістів на полі.

 

Раніше президент УЄФА повідомляв про реформи в єврокубках (Ліга Чемпіонів і Кубок УЄФА), які будуть уведені в період з 2009-го до 2012-го року.

 

3липня Україну відвідав президент УЄФА Мішель Платіні, щоб довідатися,як Україна готується до Євро-2012. За кілька днів до цього в Києвіпочалися роботи з демонтажу ТРЦ Троїцький. 

 

За матеріалами Lenta.ru
Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET