1 лютого Васюник у Львові обговорюватиме питання будівництва стадіону до Євро-201230-01-2010, 14:26

т

1 лютого у ЛьвовіВіце-прем‘єр-міністр України Іван Васюник проведеперше засідання міжвідомчої робочої групи з питань будівництва стадіону уЛьвові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це 2012ua.net повідомили у прес-службі КМУ.

Зокрема, учасники засіданнярозглянуть графіки видачі документації та будівництва майбутньої львівськоїфутбольної арени, а також питання щодо залучення закордонних консультантів.

Нагадаємо, наминулому засіданні Уряд створив новий управлінський контур для забезпеченнявчасної реалізації проекту будівництва стадіону у Львові. Аналогічна робочагрупа на чолі з Іваном Васюником, що здійснюєкоординацію проекту реконструкції головної арени країни – НСК «Олімпійський»,вже підтвердила свою ефективність. За рік вдалося витягнути майже «безнадійний»проект з червоної зони ризику і забезпечити Києву проведення фінального матчу Євро-2012.
Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET